Marvel Studios ogłosi współpracę z 20th Century Fox na nadchodzącym San Diego Comic-Con?!

Możecie sobie pomyśleć, że przecież już o tym pisaliśmy, o dokładnie tutaj TUTAJ. Nic bardziej mylnego! Nie chodzi tu bowiem o serial, który faktycznie Fox stworzy wspólnie z Marvelem, ale o współpracę nad filmem! Tak jest – filmem! Jest bowiem szansa na to, że Marvel Studios podejmie współpracę z 20th Century Fox na podobnej zasadziej, jak w przypadku współpracy na lini Marvel – Sony i postaci Spider-Mana. Ale o co tyle szumu? 

Marvel Studios po zeszłorocznej absencji, w tym roku zawita na San Diego Comic-Con. Wytwórnia pracuje nad wieloma projektami i myślę, że napewno przygotowała dla nas nowe materiały promujące takie filmy, jak nadchodzący Doktor Strange czy przyszłoroczne hity, typu Strażnicy Galaktyki 2, Spider-Man: Homecoming i Thor: Ragnarok. Jednak to wszystko może okazać się niczym w porównaniu do tego, co ogłosić mogą Marvel i Fox. 

Zagraniczne media twierdzą bowiem, że Marvel Studios na swoim panelu, który odbędzie sie w sobotę 23 lipca, ogłosi wpółpracę z 20th Century Fox. Na mocy tej współpracy, studio odpowiedzialne za przygody Avengers, będzie mogło w swoich filmach wykorzystać postacie z… Fantastycznej Czwórki.

fantastic four comics

Ciekawą sprawą jest, iż scenarzysta i producent większości ekranizacji komiksów tworzonych przez Fox, nie wspomniał w ostatnich wywiadach ani słowem o Fantastycznej Czwórce. To by mogło świadczyć, że coś jest na rzeczy i Marvel na poważnie przymierza się do wykorzystania postaci Reeda Richardsa i jego kompanów. Trzeba zadać sobie pytanie, czy Marvel chciałby ewentualnie wykorzystać tych samych aktorów, co Fox. Tu jednak rodzi się problem, bowiem Michael B. Jordan, który grał w Fantastycznej Czwórce Człowieka Pochodnię, został jakiś czas temu zatrudniony do roli w filmie Black Panther Marvela. Na chwilę obecną pozostaje nam cierpliwie czekać na Comic-Con i rozwój wydarzeń. Wszystko to może bowiem okazać się zwykłą plotką.

Źródło: screengeek.net / Ilusttacja wprowadzenia: Marvel

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?