Optimus Prime gotowy do walki na pierwszym bannerze z filmu Transformers: The Last Knight!

Aktualnie trwają prace nad piątą już odsłoną przygód Transformersów. Wcześniej reżyser Michael Bay dzielił się ze światem zdjęciami z planu filmu. Ostatnie z nich znaleźć możecie TUTAJ. Teraz natomiast, światło dzienne ujrzały pierwsze materiały promujące film Transformers: The Last Knight. Banner pojawił się na nowojorskim Times Square i przedstawia jednego z Autobotów – Optimusa Prime’a – walczącego ze złowrogimi kreaturami. Możecie zobaczyć go poniżej:

1468433657 img 5925

1468433658 img 5931

1468434180 img 5937

1468434180 img 5936

Zobacz również: Bezdomny pies w Transformers: The Last Knight!

W obsadzie znaleźli się: Mark Wahlberg (Cade Yeager), Isabela Moner (Izabella), Jerrod Carmichael, Josh Duhamel (Colonel Lennox), Laura Haddock, Tyrese Gibson (sierżant Epps), Santiago Cabrera oraz Anthony Hopkins.

Potwierdzono także, że w filmie pojawią się: Optimus Prime, Bumblebee i Drift z Autobotów, a także Megatron i Barricade z Decepticonów.

Realizacja Transformers: The Last Knight powróciła do Stanów Zjednoczonych 6 czerwca i odbywa się w Detroit, gdzie nakręcono również Transformers: Wiek zagłady. Reżyserem dzieła ponownie został Michael Bay. Scenariuszem zajęli się z kolei autorzy tekstu do Iron Mana, czyli Art Marcum i Matt Holloway, a także Ken Nolan (Helikopter w ogniu). Funkcję producentów pełnią Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy i Tom DeSanto.

Transformers: The Last Knight pojawi się w kinach 23 czerwca 2017 roku. Następnie, na wielkie ekrany trafi spin-off opowiadający o przygodach Bumblebee. Dzieło ma pojawić się w 2018 roku. Z kolei w 2019 roku swoją premierę będzie miał obraz Transformers 6.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?