Power Rangers – Rita Repulsa i Trini na oficjalnym zdjęciu! Becky G o zależności pomiędzy postaciami!

Mimo iż w role tytułowych wojowników wcielają się mało znane gwiazdy, to na drugim planie będą im towarzyszyć silne i znane nazwiska, czyli Bryan Cranston i Elizabeth Banks. Rzeczona pani odgrywa w filmie niesławną Ritę Repulsę i to właśnie tę bohaterkę możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu maltretującą Żółtego Wojownika, w którego rolę wciela się piosenkarka Becky G. Jak impulsywnej antagonistce widowiska udało się poznać prawdziwą tożsamość przynajmniej jednego z Rangerów? To bardzo intrygujące pytanie.

000230347hr

Zobacz również: Power Rangers – oto plakaty bohaterów produkcji!

Jednakże Becky G rzuciła nieco światła na relacje jej bohaterki ze złowieszczą Ritą. Dlaczego zatem antagonistka filmu obrała sobie za cel uprzykrzenia życia Żółtemu Wojownikowi?

Rita próbuje sprawić, aby Trini poczuła się najsłabszym ogniwem w zespole Wojowników Mocy. Poza tym wie, że to dla niej łatwiejsza droga – żółtą wojowniczkę najszybciej zmanipuluje. Rita to typ osoby, która uwielbia bawić się w psychologiczne gierki, a Trini myśli: Czy ja naprawdę potrafię ją obezwładnić, czy może to dla mnie zbyt dużo?

Powiedziała aktorka w wywiadzie dla Entertainment Weekly. Ponadto dodała:

Praktycznie zakończyliśmy już zdjęcia, zdecydowania większość jest już za nami, lecz niedługo będziemy mieli kilka dokrętek. Jestem z ich powodu bardzo podekscytowana, ponieważ ponownie uda mi się spotkać z całą kadrą. Przed tym jednakże mamy jeszcze Comic-Con, co ekscytuje mnie jeszcze bardziej, ponieważ to będzie moja pierwsza taka impreza w życiu.

Opis dystrybutora filmu: Power Rangers wytwórni Saban podąża śladami pięciu zwyczajnych licealistów, którzy muszą stać się kimś niezwykle wyjątkowym, kiedy uświadamiają sobie, że ich małe miasteczko Angel Grove – a także cały świat – staje na skraju zniszczenia za sprawą zagrożenia w postaci obcej cywilizacji. Wybrani przez los, młodzi bohaterowie szybko dochodzą do wniosku, że są jedynymi osobami, które mogą uratować ludzkość przed zagładą. Jednakże, aby podołać temu zadaniu, wpierw będą musieli się zmierzyć z własnymi problemami życia codziennego oraz  utworzyć zgraną grupę Power Rangers, zanim będzie za późno.

W obsadzie filmu Power Rangers znajdują się następujące gwiazdy: Elizabeth Banks (Rita Repulsa) Becky G (Trini), RJ Cyler (Billy), Naomi Scott (Kimberly), Ludi Lin (Zack), Dacre Montgomery (Jason) i Bryan Cranston (Zordon)Z kolei reżyserią obrazu zajął Dean Israelite (Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj), który kręcił młodzieżowe widowisko na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa (Kong: Skull IslandGiganci ze stali), Burka Sharplessa & Matta Sazama (Dracula Historia Nieznana), Zacka Stentza & Ashleya Millera (X-Men: Pierwsza klasaThor) oraz Maxa Landisa (Kronika). Producentami Power Rangers są: Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey i Marty Bowen.

power rangers reboot costumes

Power Rangers pojawią się w amerykańskich kinach już 24 marca 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?