• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Do sieci wyciekły właśnie nowe zdjęcia, prezentujące w całej okazłości główną bohaterkę filmu Wonder Woman. Pierwotnie miały się one ukazać w specjalnym wydaniu magazynu Entertainment Weekly z okazji San Diego Comic-Con. Na zdjęciach prócz Diany Prince (Gal Gadot) widzimy Steve'a Trevora (Chris Pine) oraz reżyserkę Patty Jenkins.

Na zdjęciach widać, że strój głównej bohaterki uległ pewnej zmianie w stosunku do tego, jaki nosiła w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Jest on zdecydowanie jaśniejszy i bardziej kolorowy. Ma to zapewne związane z tym, że w filmie Diana dopiero rozpocznie swoją przygodę, a co za tym idzie, jej strój będzie po prostu nowy, a nie wyeksploatowany podczas walk. Reżyserka Patty Jenkins wypowiedziała się też na temat szansy wyreżyserowania filmu Wonder Woman. Twierdzi, że włożyła w niego mnóstwo pasji i zaangażowania, a sam film jest projektem jej życia. Dodała też, że spotkała się z Warner Bros. Pictures w 2005 roku, aby porozmawiać o możliwości reżyserii filmu o superbohaterze, jednak wtedy rozmowy przerwało jej zajście w ciążę. Główna gwiazda projektu - Gal Gadot - dodała też, że na planie bardzo często towarzyszyła im mroźna pogoda, co było jej mocno nie na rękę z racji dosyć skąpego stroju.

Wonder Woman New 2Fot. EW

Wonder Woman New 1Fot. EW

Wonder Woman New 3Fot. EW

Wonder Woman New 4Fot. EW

Opis filmu: Wonder Woman trafi do kin na całym świecie latem przyszłego roku, kiedy to Gal Gadot powróci jako tytułowa bohaterka w wielkiej przygodzie od reżyserki Patty Jenkins. Zanim stała się ona Wonder Woman, nazywała się Diana, była księżniczką Amazonek, trenowała, aby być niepokonaną wojowniczką. Wychowywała się na zacisznej wyspie, kiedy to amerykański pilot rozbił się na jej wybrzeżu i opowiedział o ogromnym konflikcie, szalejącym w świecie zewnętrznym. Diana opuszcza swój dom, przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. Walcząc u boku mężczyzny, w drodze do zakończenia wojny, Diana odkryje swoje moce ... oraz swoje prawdziwe przeznaczenie.

W produkcji wystąpią: Gal Gadot (tytułowa bohaterka), Chris Pine (Kapitan Steve Trevor), Lucy Davis (Etta Candy), Robin Wright (Antiope), Connie Nielsen (Królowa Hippolyta), Lisa Loven Kongsli (Menalippe), Danny Huston, David Thewlis, Ewen Bemner, Saïd Taghmaoui, Samantha Jo i Elena Anaya. Swój wielkoekranowy debiut amazońska księżniczka zaliczyła w filmie pt. Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, którego premiera odbyła się 1 kwietnia 2016 roku. Z kolei solowy film bohaterki pojawi się na srebrnych ekranach 2 czerwca 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.