Kickboxer: Vengeance – Jean-Claude Van Damme w roli mistrza Duranda w pełnym zwiastunie filmu

Wytwórnia RLJ Entertainment zaprezentowała zwiastun nadchodzącego filmu z Jean-Claude Van Dammem pt. Kickboxer Vengance. Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Ghostbusters. Pogromcy Duchów – recenzja kobiecego reboota Pogromców Duchów!

Film wyreżyserowany przez Johna Stockwella jest rebootem klasyka kina kopanego z legendarnym Van Dammem w roli Kurta Sloane’a, podążającego ścieżką zemsty Amerykanina, pragnącego za wszelką ceną pomścić krzywdę brata, który został brutalnie okaleczony podczas walki o pas najlepszego kickboxera – doczekał się kilku kontynuacji na przełomie lat 90. W nadchodzącym reboocie serii, Kickboxer: Vengeance, którego premiera zaplanowana jest na tegoroczny wrzesień, Alain Moussi wciela się w rolę Sloane’a, Van Damme natomiast odgrywa mistrza Duranda.

Oprócz wspomnianych wyżej aktorów, w filmie występują również: Dave Bautista (Strażnicy Gaaktyki), Gina Carano (Deadpool), Alain Moussi (X-Men: Przyszłość która nadejdzie), George St. Pierre (Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz) i Sara Malakul Lane (Bestia).

kickboxer vengeance

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?