AdvertisementLegion samobójców – zobacz tracklistę ścieżki dźwiękowej filmu

Legion samobójców to dla wielu fanów najbardziej oczekiwany film tego roku i bodaj ostatnia szansa dla Warner Bros. oraz DC Comics na zmazanie plamy, jaką był chłodno przyjęty Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Trailery tego filmu, łącznie z tym pamiętnym oznaczonym numerem 2, w którym użyto muzyki brytyjskiego zespołu Queen, z legendarnym Bohemian Rhapsody na czele, mogły nastawiać widzów także na znakomitą ściężkę dźwiękową. Pełen odsłuch będzie możliwy dopiero w dniu światowej premiery filmu, jednak już można dowiedzieć się jak prezentuje się tracklista soundtracku autorstwa Stevena Price’a, laureata Oscara za stworzenie ścieżki dźwiękowej do Grawitacji, możecie zobaczyć poniżej. Jednocześnie ostrzegamy, że tytułu utworów mogą zawierać niewielkie spoilery.

Zobacz również: Legion samobójców w wirtualnej rzeczywistości podczas San Diego Comic-Con!

 

 1. Task Force X
 2. Arkham Asylum
 3. I’m Going To Figure This Out
 4. You Make My Teeth Hurt
 5. I Want To Assemble A Task Force
 6. Brother Our Time Has Come
 7. A Serial Killer Who Takes Credit Cards
 8. A Killer App
 9. That’s How I Cut and Run
 10. We Got A Job To Do
 11. You Die We Die
 12. Harley And Joker
 13. This Bird Is Baked
 14. Hey Craziness
 15. You Need A Miracle
 16. Diablo’s Story
 17. The Squad
 18. Are We Friends Or Are We Foes?
 19. She’s Behind You
 20. One Bullet Is All I Need
 21. I Thought I’d Killed You
 22. The Worst Of The Worst
 23. June Moone
 24. Did That Tickle 
 25. You Know the Rules Hotness 
 26. Enchantress in the War Room 
 27. Introducing Diablo and Croc 
 28. Task Force X Activated 
 29. Can Everyone See This Trippy Stuff 
 30. I Promised My Friend

Ostatnie 7 pozycji z listy to tracki oznaczone jako bonusowe. Światowa premiera wersji CD ścieżki dźwiękowej odbędzie się 12 sierpnia. O polskiej na razie nic nie wiadomo.

https://www.youtube.com/watch?v=0myB9YZIzeI

Opis fabuły filmu Legion SamobójcówDobrze jest być złym… Skompletuj drużynę składającą się z najbardziej niebezpiecznych Super Złoczyńców świata, zapewnij im najlepsze wyposażenie i wyślij na misję, mającą na celu unicestwienie tajemniczego, potężnego bytu. Taki właśnie jest plan Amandy Waller, agentki amerykańskiego wywiadu – zwerbuj różnorodne, najbardziej nikczemne jednostki, które nie mają nic do stracenia. Jednakże, gdy zdadzą sobie sprawę z tego, iż zostali wybrani nie po to by zwyciężyć, a po to, by stać się kozłami ofiarnymi misji, która spisana była od początku na straty – jak się wtedy zachowają? Zjednoczą się w walce o przetrwanie, czy postanowią rozwiązać problem na własną rękę?

W obsadzie filmu znajdują się: Margot Robbie (Harley Quinn), Will Smith (Deadshot), Jared Leto (Joker), Jai Courtney (Captain Boomerang), Jay Hernandez (El Diablo), Cara Delevingne (Enchantress), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc), Viola Davis (Amanda Waller), Adam Beach (Slipknot), Karen Fukuhara (Katana), Raymond Olubowale (Nanaue / King Shark), Jim Parrack (Jonny Frost / Pseudo Joker) i Common (Monster T). W widowisku zobaczymy również Ike’a Barinholtza, Scotta Eastwooda oraz Alexa Meraza, których role pozostają zagadką (w przypadku dwóch pierwszych panów podano potencjalne postacie, w jakie wcielą się aktorzy, lecz brakuje oficjalnego potwierdzenia ze strony Warner Bros. Pictures; zatem są nimi odpowiednio: kapitan Griggs i porucznik GQ Edwards).

Produkcję wyreżyserował David Ayer (Furia) na podstawie własnego scenariusza. Legion Samobójców zadebiutuje na ekranach polskich kin już 5 sierpnia 2016 roku.

źródło: batman-news.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?