Kong: Skull Island – zobaczcie zapowiedź pierwszego zwiastuna!

Za pośrednictwem oficjalnej strony na Facebooku nadchodzącego filmu z Tomem Hiddlestonem pt. Kong: Skull Island, zaprezentowano krótki filmik informujący, że za tydzień otrzymamy pierwszy zwiastun filmu! Nie możemy się doczekać! A Wy? Klip obwieszczający tę nowinę znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Wonder Woman – poznajcie oficjalny opis fabuły produkcji Warner Bros. Pictures!

Kong: Skull Island najprawdopodobniej będzie częścią panelu wytwórni Warner Bros. podczas tegorocznego San Diego Comic-Con. Nie ujawniono jeszcze, kto z obsady pojawi się na wydarzeniu.

Opis filmu: Historia opowiada o mężczyźnie (Tom Hiddleston), który odbywa podróż na mityczną wyspę po tym, jak jego brat zdany jest na własne siły próbując odszukać tajemniczne serum Titan, które ma być podobno lekarstwem na wszelkie choroby. Mężczyzna przewodzi grupie ratunkowej, by uratować brata, lecz musi również skonfrontować się z kreaturami zamieszkującymi wyspę.

W obsadzie znaleźli się, m.in.: Tom Hiddleston, Brie Larson, Samuel L. Jackson, Corey Hawkins, John Goodman, John C. Reilly, Toby Kebbel i Jason Mitchell. Reżyserem jest Jordan Vogt-Roberts.

Kong: Skull Island zadebiutuje na wielkich ekranach 10 marca 2017 roku.

Źródło: facebook / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?