Batman: Zabójczy Żart – Hamill na temat ratingu R

W ramach swojego panelu na Star Wars Celebration Europe aktor Mark Hamill, odpowiadając na pytanie fana, opowiedział trochę o brutalności filmu Batman: Zabójczy Żart. Przeczytał również dość spory cytat, wcielając się w postać. Ten fragment panelu znajdziecie w poniższym filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=r9Jz4xCONAE

Historia filmu Batman: Zabójczy żart skupia się na genezie powstania postaci arcywroga Mrocznego Rycerza, czyli Jokera. Zobaczymy ich pierwsze spotkanie w Ace Chemicals, oraz ich kolejne potyczki. Poznamy również sposób w jaki Barbara Gordon stała się jeżdżącą na wózku inwalidzkim Wyrocznią. Reżyserem produkcji jest Sam Liu.

Człowiek-Nietoperz przemówi głosem Kevina Conroya. Batman: Zabójczy żart pojawi się na DVD i Blu-ray 2 sierpnia. W niektórych amerykańskich kinach film dostępny będzie podczas nocnych pokazów jedynie w poniedziałek 25 lipca.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?