Thor: Ragnarok będzie inny niż dotychczasowe filmy Marvela!

Zdjęcia do filmu Thor: Ragnarok w reżyserii Taiki Waititi, rozpoczęły się mniej więcej 2 tygodnie temu w Australii. Zdążyliśmy jednak usłyszeć mnóstwo nowych informacji od samego twórcy filmu. Promując swój ostatni film Hunt for the Wilderpeople, w rozmowie z Polygon, Waititi omówił prace nad projektem dla Marvela.

W uniwersum Marvela czuję się jak gość, który ma kreatywną wolność i robi, co mu się żywnie podoba.

Odtwórca roli Bruce’a Bannera/Hulka Mark Ruffalo, opisał wcześniej film jako intergalaktyczną kumpelską komediową podróż, jednak reżyser stwierdził, że fabuła może zmienić się w trakcie kręcenia filmu.

Trudno powiedzieć, o czym jest film, ponieważ to się zmienia. Fabuła i scenariusz się zmieniły. Są koleżeńskie elementy pomiędzy Thorem a Hulkiem i nie wiadomo, jak będzie wyglądał finalny produkt.

thor 3 ragnarok filming australia

Zobacz również: Thor: Ragnarok – reżyser Taika Waititi o roli Tessy Thompson!

Waititi powiedział również, jak ważna jest chemia między aktorami i czym będzie różnić się jego Thor od wszystkich poprzednich filmów Marvela.

Jeżeli moi aktorzy nie bawią się dobrze na planie, to ja robię coś źle. Musi być chemia między bohaterami na ekranie, a to swoje źródło ma między aktorami na planie. Kręcimy filmy. Powinniśmy dobrze się bawić. Myślę, że to najbardziej odmienny film Marvela i będzie on też jednym z największych.

Thor: Ragnarok pokaże nam Chrisa Hemswortha w roli Thora, Toma Hiddlestona jako Lokiego, Marka Ruffalo jako Hulka, Idrisa Elbę jako Heimdalla i Anthony’ego Hopkinsa w roli Odyna. Tessa Thompson wcieli się w postać imieniem Valkyrie, Karl Urban w Skurge’a, a Cate Blanchett w głównego złoczyńcę Helę.

Kevin Feige będzie producentem wraz z Louisem D’Esposito, Bradem Winderbaumem, Victorią Alonso, Thomasem M. Hammelem i Stanem Lee. Thor: Ragnarok pojawi się w kinach 3 listopada 2017 roku.

Wszystkich fanów Marvela zapraszamy na MARVEL FAN POLSKA!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?