Obcy: Przymierze – zdjęcia zakończone!

To zdecydowanie dobry tydzień dla fanów Ksenomorfa. Nie tylko Obcy – decydujące starcie Jamesa Camerona świętuje swoją 30. rocznicę, ale także zakończono oficjalnie zdjęcia do filmu Obcy: Przymierze, który reżyseruje Ridley Scott. Z tej okazji mamy dla Was zdjęcie przedstawiające reżysera oraz jedną z gwiazd produkcji, Katherine Waterston:

Alien: Covenant

Zobacz również:  Star Trek: W nieznane – zobacz finalny zwiastun filmu!

Obecnie w obsadzie widowiska znajdują się następujące gwiazdy: Demián Bichir (Nienawistna ósemka), Katherine Waterston (Wada ukryta), Danny McBride (Jaja w tropikach), Billy Crudup (Watchmen. Strażnicy), Jussie Smollett (Imperium), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma, Noc oczyszczenia: Anarchia) i Callie Hernandez (Maczeta zabija). Warto dodać, że w obrazie nie zabraknie również Michaela Fassbendera, który po raz drugi wcieli się w postać androida Davida. Bohater jest jedną z dwóch ocalałych osób z załogi Prometeusza. Z kolei wspomniana Waterston zagra kobietę imieniem Daniels, czyli główną protagonistkę kontynuacji. Ponadto niedawno ogłoszono, że do filmu powróci też Noomi Rapace!

Obcy: PRzymierze

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Jack Paglen (Transcendencja) i Michael Green (Green Lantern). Polska premiera obrazu przewidziana jest na 4 sierpnia 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?