• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Do sieci właśnie trafił nowy międzynarodowy zwiastun nowej animacji Disney'a pt. Vaiana: Skarb oceanu, który w zeszłym roku został zaprezentowany na Disney D23 Expo. W trailerze, mamy okazję poznać Vaianę, która była jeszcze dzieckiem i po raz pierwszy poznaje wodę. W czasie trwania expo, reżyser filmu, Ron Clemens, wyjawił znaczenie tej sceny.

Jest jeszcze jedna, bardzo ważna postać, którą chcemy przedstawić w filmie, jest to Ocean Spokojny.

Clemens mówił, że gdy odwiedzali południe oceanu w celach badawczych, zobaczyli, że ludzie mówią do niego jak do człowieka lub przyjaciela. Dlatego stworzyli w pewnym sensie dialog między Vaianą a oceanem. Efekt możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz również: Sausage Party z kolejnym rozszerzonym spotem!

Opis dystrybutora (kino): Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego… 

Walt Disney Animation Studios prezentuje film Vaiana: Skarb oceanu. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

W obsadzie filmu znajdują się debiutantka Auli'i Cravalho z Oahu w roli tytułowej bohaterki - młodej dziewczyny, która wybiera się w pełną przygód morską wyprawę, oraz Dwayne Johnson (San Andreas) odgrywający w animacji śpiewającego półboga Maui towarzyszącego wspomnianej bohaterce.

vaiana i skarb oceanufot. materiały prasowe

Produkcja trafi na ekrany kin już 23 listopada 2016 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.