Szybcy i wściekli 8 – The Rock sieje zamęt na nowym zdjęciu z filmu Szybcy i wściekli 8!

Lubie The Rocka? Twórcy Szybkich i wściekłych 8 opublikowali kolejne zdjęcia wspomnianego aktora w roli Hobbsa. Znajdziecie je poniżej.

screen shot 2016 07 20 at 9 23 56 am

Zobacz również: Szybcy i wściekli 8 – zapraszamy do Fabryki czekolady Willy’ego Wonki dla fanów motoryzacji!

Produkcja kręcona jest w Islandii, Nowym Jorku, Atlancie w stanie Geogria oraz prawdopodobnie w Rosji. Należy też pamiętać, że cześć filmu nakręcono już także na Kubie.

Reżyserem obrazu jest twórca Straight Outta Compton, czyli F. Gary Gray. Według krążących po sieci doniesień, Szybcy i wściekli 8 będą otwarciem zupełnie nowej trylogii. Polska premiera filmu zaplanowana jest na 21 kwietnia 2017 roku. Kolejne dwie odsłony, czyli dziewiąta oraz dziesiąta, pojawią się na srebrnych ekranach odpowiednio 19 kwietnia 2019 roku i 2 kwietnia 2021 roku. Jednakże to niejedyne filmy znajdujące się w planach Universal Pictures. Wytwórnia zamierza w przyszłości nakręcić zarówno prequele, jak i spin-offy serii.

 

Obsada akcyjniaka składa się z Vina Diesela, Michelle Rodriguez, Jordany Brewster, Tyrese’a Gibsona, Chrisa Ludacrisa Bridgesa, Elsy Pataky i Lucasa Blacka, którzy odtworzą swoje postacie z poprzednich części. Wiemy już także, iż z pewnością powrócą Jason Statham, Dwayne Johnson i Kurt Russell. Warto tutaj dodać, że w rolę głównej antagonistki produkcji wcieli się Charlize Theron, a jej prawą ręką zostanie postać zagrana przez gwiazdę serialu Gra o tron, czyli Kristofera Hivju. W widowisku pojawi się ponadto Scott Eastwood, który odegra protegowanego bohatera Kurta Russella. Ostatnio pojawiła się również informacja, że imponującą obsadę zasili też utalentowana Hellen Mirren!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?