SDCC: Snowden – nowy zwiastun prosto z San Diego!

Open Road Films opublikował właśnie prezentowany dzisiaj na Comic-Conie, zwiastun filmu Snowden, w którym główną rolę gra Joseph Gordon-Levitt. Zobaczycie go poniżej: 

https://www.youtube.com/watch?v=5OVHjPCOb3c

Zobacz również: SDCC: Nowy plakat rebootu Kaczych Opowieści

Pełen napięcia thriller ukazuje niesamowitą i nieznaną dotąd osobistą historię Edwarda Snowdena – niezwykle ważnej persony, która ujawniła szokujące informacje i detale na temat nielegalnych działań prowadzanych przez NSA, związanych m.in. z nadzorem społeczeństwa. Rzeczony pan po publicznym udostępnieniu przeróżnych poufnych danych stał się jednym z najbardziej poszukiwanych ludzi na świecie. Dla jednych jest bohaterem, dla innych zwykłym zdrajcą. Nieważne, jakie masz o nim zdanie, jego historia czyni omawiany film jedną z najbardziej atrakcyjnych produkcji tego roku.

Scenarzystą i reżyserem obrazu Snowden jest trzykrotny laureat Złotej Statuetki – Oliver Stone (PlutonJFK). Tekst oparty jest na powieściach Polowanie na Snowdena spod pióra Luke’a Hardinga i Time of the Octopus autorstwa Anatoly’ego Kucherena.

Snowden

W obsadzie filmu znajdują się ponadto: Melissa Leo, Zachary Quinto, Tom Wilkinson, Rhys Ifans i Nicolas Cage.Snowden zostanie wyprodukowany przez Moritza Bormana, Erica Kopeloffa i Philipa Schulza-Deyle’a. Premiera thrillera zaplanowana jest 16 września tego roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?