Advertisement
Advertisementpixel

Sausage Party – mamy najnowszy zwiastun dla dorosłych!

Najnowszy zwiastun produkcji pt. Sausage Party został właśnie opublikowany. Animacja skierowana jest głównie do osób dorosłych. W nowym materiale promocyjnym można napotkać wiele nowych scen, zapraszamy więc do oglądania.

https://www.youtube.com/watch?v=VPONNiURlxY

Zobacz również: Sausage Party z kolejnym rozszerzonym spotem!

Opis dystrybutora (kino): Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie – o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Po upadku z koszyka na zakupy, tytułowa parówka wraz z innymi przyjaciółmi z supermarketu odbywa wielką podróż przez sklep, podróż, która pozwala im odkryć prawdę o sobie. 

Bohaterami filmu są uosobione produkty sklepowe, które z przerażeniem odkrywają, co czeka je po tym, jak zostaną zakupione i przyniesione do domu nabywcy. Jeśli nie chcą zostać pokrojone, ugotowane i pożarte, muszą działać w grupie.

Sausage Party swoich głosów udzielają: Jonah Hill, Kristen Wiig, Michael Cera, Bill Hader, James Franco, Edward Norton, Danny McBride, Salma Hayek, Paul Rudd, Nick Kroll, Craig Robinson, David Krumholtz, a także Seth Rogen. Krumholtz przyznał w wywiadzie udzielonym witrynie ComingSoon.net, że Sausage Party ma szansę okazać się najzabawniejszą komedią wszech czasów.

Sausage Party

Sausage Party promowany jest jako pierwsza animacja komputerowa, opatrzona kategorią wiekową R. Scenariusz filmu napisany został przez Setha Rogena, Evana Goldberga, Kyle’a Huntera i Ariela Shaffira. Reżyserami produkcji są z kolei Conrad Vernon i Greg Tiernan. Projekt wydany zostanie przez Sony Pictures Entertainment i Annapurna Pictures już 12 sierpnia 2016 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?