the old guard background Advertisement

SDCC: Nowe logo Marvel Studios i intro do filmów studia

Podczas sobotniego panelu Marvel Studios oprócz newsów castingowych i innych dotyczących konkretnych produkcji, zaprezentowano nowe logo wytwórni. Sprawdźcie poniżej i dajcie znać w komentarzach, co o nim sądzicie.

marvel studios logo nowe

Zobacz również: SDCC: Doktor Strange – odkryj ukryty przed oczami milionów świat alternatywnych wymiarów w nowym zwiastunie filmu!

A tak wyglądało stare logo.

marvel studios logo stare 1000x600

Zobacz również: Brie Larson zagra Captain Marvel?

Na kanale Superhero Introduction w serwisie YouTube udostępniono zupełnie nowe intro do filmów. Podoba wam się ta zmiana z odwołań do komiksów na zdjęcia związane tylko z filmami MCU?

https://www.youtube.com/watch?v=MXnP5xNOngk

Źródło: CBR / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?