• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Disney i Lucasfilm, po oficjalnym przedstawieniu nowego Hana Solo, podczas trwającego Star Wars Celebration, wytwórnie planują dla Aldena Ehrenreicha obfitą przyszłość. 

Jak podaje The New York Daily News, aktor podpisał kontrakt na co najmniej trzy filmy. Ich źródło tak wypowiada się o nadchodzącej produkcji:

Panuje niesamowite podekscytowanie wokół filmu Hana Solo i jego potencjale. Pierwsze przygody Hana nie muszą być powiązane z Imperium, dzięki czemu fabuła jest pełna możliwości, możemy dać fanom coś zupełnie nowego. Mogą odkrywać nowe galaktyki i niesamowite stworzenia, a także poznawać ogromną ilość nowych postaci.

han solo star wars celebfot. Ben H. Pruchnie/GettyImages

Zobacz również: Gwiezdne Wojny Epizod VIII - Rian Johnson potwierdza zakończenie zdjęć!

Za scenariusz do filmu opowiadającego o przygodach Hana Solo są odpowiedzialni Lawrence Kasdan i Jon Kasdan. Produkcja skupi się na przedstawieniu początków tytułowego bohatera. Widzowie zobaczą zatem, jak młody Han Solo staje się przemytnikiem, złodziejem, a także łotrem, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi po raz pierwszy spotkali w kantynie Mos Eisley. Potwierdzono również, że w obrazie pojawi się Chewbacca. Ponadto krążą po sieci pogłoski, że w dziele wystąpi gwiazda Przebudzenia Mocy - Joonas Suotamo, który odtworzyłby swoją rolę z rzeczonego filmu.

Spin-off opowiadający o przygodach Hana Solo pojawi się w kinach 25 maja 2018 roku. Zdjęcia do filmu ruszą w styczniu 2017 roku. Producentami wykonawczymi obrazu zostali Lawrence Kasdan i Jason McGatlin.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Ben H. Pruchnie/GettyImages

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.