Sprawdźcie pierwszy fragment nowej animacji DC Comics!

Poniżej prezentujemy Wam pierwszą zapowiedź nowego filmu animowanego od DC Comics pt. Justice League Dark! Wpierw nad projektem pracował Guillermo del Toro i miał to być film aktorski, wchodzący w skład Filmowego Uniwersum DC Comics, jednak projekt porzucono. Warner Bros. Pictures wraz z DC Comics zdecydowali, że na pierwszy ogień dostaniemy animację o tej niebanalnej drużynie.

W skład drużyny Justice League Dark wchodzić będą Zatanna, Etrigan, Swamp Thing, Constantine, Black Orchid, Boston Brand, a także niektórzy z członków Ligi Sprawiedliwości, w tym Batman. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze fragmenty filmu oraz wypowiedzi twórców. W wideo możemy zobaczyć między innymi Johna Constantine’a, któremu głosu użyczy Matt Ryan czyli aktor, który wcielał się w tę postać w solowym serialu o postaci Constantine’a. Oprócz niego w Justice Leauge Dark usłyszmy także Camillę Luddington (Zatanna), Nicholasa Turturro (Deadman) oraz Raya Chase’a (Jason Blood/Etrigan The Demon). W filmie pojawi się również Batman w którego po raz kolejny wcieli się Jason O’Mara. Prócz nich w animacji ujrzymy także Czarną Orchideę i Potwora z bagien,a także cameo Wonder Woman, Supermana i Zielonej Latarnii.

https://www.youtube.com/watch?v=cddLDL_kKOU

Justice League Dark zadebiutuje na jesieni. Produkcja trafi na rynek DVD/Blu-Ray oraz w wersji cyfrowej. Dokładna data premiery wciąż nie jest znana.

Źródło: DC Comics / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?