Advertisement

Final Score – Pierce Brosnan w obsadzie nowego thrillera akcji osadzonego w Boleyn Ground!

Wytwórnia Highland Film Group właśnie ogłosiła, że dwukrotnie nominowany do Złotego Globa Pierce Brosnan (Kumple na zabój, GoldenEye) zagra w filmie Scotta Manna pt. Final Score. W obsadzie omawianego obrazu znajdują się następujące gwiazdy: Dave Bautista (Strażnicy Galaktyki), Alexandra Dinu (Ojciec miłosierdzia) i Julian Cheung (Wielki mistrz).

Akcja Final Score ma miejsce w trakcie wielkiego wydarzenia sportowego, podczas którego stadion zostaje opanowany przez grupę ciężko uzbrojonych kryminalistów żądających okupu. Były żołnierz zmuszony jest wykorzystać wszystkie swoje wojskowe umiejętności w celu uratowania 35000 zakładników z rąk ich ciemiężycieli. Jedną z przetrzymywanych przez przestępców osób jest córka poległego towarzysza wspomnianego bohatera.

211555.1

Zobacz również: Idris Elba faworytem Spielberga do roli Bonda

Scenariusz sporządzili bracia Lynch, których wspomógł Jonathan Frank. Zdjęcia do Final Score będą mieć miejsce na Boleyn Ground – stadionie o światowej sławie, znajdującym się w Londynie. Obiekt ten jest domem klubu West Ham United od ponad 100 lat. Rzeczony zespół piłkarski Premier League zostanie przeniesiony do Stadionu Olimpijskiego ulokowanego we Wschodnim Londynie już w przyszłym sezonie. Obiekt następnie trafi w ręce brytyjskiego dewelopera nieruchomościami po zakończanej produkcji omawianego widowiska.

Zdjęcia do obrazu rozpoczną się w 8 sierpnia we wspomnianym już wielokrotnie Londynie.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe; Guillermo Proano / WENN.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?