Sandy Wexler – kolejne gwiazdy dołączają do trzeciego, wspólnego filmu Sandlera i Netflixa!

Według informacji podanych przez portal The Hollywood Reporter, platforma Netflix właśnie ogłosiła kolejnych aktorów, którzy dołączą do Adama Sandlera (Zabić wspomnienia, 50 pierwszych randek) i Jennifer Hudson (Dreamgirls, Seks w wielkim mieście) w nowym, oryginalnym filmie rzeczonego giganta. Mowa tutaj o projekcie Sandy Wexler, będącym już trzecim streamingowym przedsięwzięciem rzeczonego powyżej komedianta. Zatem nowymi obsadowymi nabytkami są: Kevin James, Rob Schneider, Terry Crews, Colin Quinn, Nick Swardson, Lamorne Morris i Arsenio Hall.

319068.1

Zobacz również: Office Christmas Party – zobaczcie, jak urządza się imprezę gwiazdkową w korporacji w pierwszym zwiastunie filmu

Film opowiada historię tytułowego bohatera (Adam Sandler), utalentowanego menadżera pracującego w Los Angeles lat 90., który reprezentuje grupę ekscentrycznych klientów na marginesie show-biznesu. Jego prostolinijne oddanie zostaje przetestowane w momencie, gdy bohater zakochuje się w swojej nowej podopiecznej – Courtney Clarke (Jennifer Hudson), która jest ogromnie utalentowaną piosenkarką, odkrytą przez nadmienionego menadżera w parku rozrywki.

Reżyserem filmu Sandy Wexler jest Steve Brill (The Do-Over). Z kolei Paul Sado, Dan Bulla i Adam Sandler zajęli się napisaniem scenariusza omawianej produkcji. Zdjęcia do filmu Sandy Wexler rozpoczną się 2 sierpnia w Los Angeles. Premiera dzieła natomiast odbędzie się na platformie Netflix w 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe; WENN.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?