Pepé Le Swąd – projekt ruszył z miejsca! Max Landis scenarzystą dzieła!

Scenarzysta Max Landis (Kronika, Power Rangers) niedawno potwierdził za pośrednictwem Twittera, że aktualnie pracuje nad tekstem do rozwijanego przez bardzo długi czas projektu wytwórni Warner Bros. pt. Pepe Le Pew (pol. Pepé Le Swąd)! Twórca ponadto zdradził, że kocica Penelope będzie jedna z głównych postaci, a ton obrazu przypomni romantyczne produkcje z francuskiego nurtu Nowa Fala odpowiedniego dla lat 60. o charakterze dzieła z gatunku heist movie (coś w stylu Amatorski gang czy Rififi). Landis pokazał również kawałek swojego scenariusza, a także zamieścił wideo, w którym tłumaczy swoją wizję Zwariowanych melodii. Klip poniżej.

 

W kreskówce, która po raz pierwszy zadebiutowała w 1945, Pepé Le Swąd jest francuskim skunksem, który zawsze podąża za czarną kocicą posiadającą namalowany na jej plecach przez przypadek białek pasek. Skunks myśli, że znalazł kogoś ze swojego gatunku, a co za tym idzie, nie pozwoli sobie zmarnować takiej szansy, nawet gdy kocica niejednokrotnie siłą próbuje wybić mu jego plany z głowy.

https://www.youtube.com/watch?v=DLNnCDQ7Zl8

Zobacz również: Kosmiczny mecz 2 – LeBron James gwiazdą filmu! znamy reżysera!

W 2010 roku podano, że Mike Myers (Shrek) podłoży głos za tytułowego bohatera, jednakże obecnie brak informacji na ten temat. Należy nawet założyć, że aktor nie jest już związany z projektem. Poprzednio produkcja zapowiadana była jako animacja live-action połączona z efektami CGI. Teraz nawet nie wiadomo, w jakim kierunku obraz podąży. Zagadką pozostają również jakiekolwiek powiązania z innymi dziełami – powstającym dla New Line filmem pt. Speedy Gonzalez czy widowiskiem Justina Lin – kontynuacją Kosmicznego meczu.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?