Split – zwiastun nowego filmu M. Night Shyamalana z Jamesem McAvoyem w roli głównej!

Universal opublikowało pierwszy trailer filmu Split, którego reżyserem i scenarzystą jest M. Night Shyamalan (Szósty zmysł). W roli głównej zobaczymy Jamesa McAvoya (seria: X-men). Zagra on Kevina, człowieka porywającego trzy młode dziewczyny, które nagle uświadamiają sobie, że Kevin to jedna z 23 osób w ciele postaci McAvoya, która cierpi na zespół mnogiej osobowości. Zwiastun poniżej:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=HHnKnVUySJU

Opis filmu:  Podczas gdy podział umysłu osób cierpiących na zespół mnogiej osobowości od dawna fascynował naukowców i wymykał się nauce, podobno niektórzy z nich potrafią też przejawiać cechy fizyczne, unikalne dla każdej z osobowości, chociaż mieszczące się w jednym ciele. Choć Kevin dowiódł swojemu zaufanemu psychiatrze, Dr Fletcher, istnienie 23 osobowości, to jedna, która może zdominować pozostałe, jest w nim głęboko ukryta. Zmuszony do porwania trójki nastolatek, Kevin rozpoczyna walkę o przetrwanie z wszystkimi osobowościami, gnieżdzącymi się w jego głowie. 

Obsada: James McAvoy, Anya Taylor Joy, Betty Buckley, Jessica Sula, oraz Haley Lu Richardson.

M. Night Shyamalan's Split Trailer: James McAvoy is Nuts

Split pojawi się w kinach 20 stycznia 2017 roku.

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?