Osobliwy dom pani Peregrine – materiał zza kulis nowego filmu Tima Burtona

Wytwórnia 20th Century Fox zaprezentowała krótki materiał zza kulis powstawania filmu pt. Osobliwy dom pani Peregrine. W materiale, który znajdziecie poniżej dowiecie się co aktorzy, a także sam reżyser, mają do powiedzenia na temat nadchodzącej produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=TkTa-fk3oTk

Zobaz również: Osobliwy dom pani Peregrine – nowy zwiastun filmu Tima Burtona

Osobliwy dom pani Peregrine powstał na podstawie bestsellerowej powieści Ransoma Riggisa. Film koncentruje się na 16-letnim Jacobie, który podążając za wskazówkami trafia na tajemniczą wyspę, na której odnajduje ruiny domu pani Peregrine. Podczas zwiedzania opuszczonych sypialń oraz korytarzy dochodzi do wniosku, że byli rezydenci posiadłości nie tyle byli osobliwi co posiadali niezwykłe moce. Niektórzy z nich wciąż mogą żyć.

Jak zapowiada reżyser Tim Burton Osobliwy dom pani Peregrine to taka mroczna wersja Mery Poppins. W obsadzie produkcji znaleźli się: Eva Green, Asa Butterfield, Ella Purnell, Chris O’Dowd, Allison Janney, Terence Stamp, Kim Dickens, Rupert Everet oraz Judi Dench i Samuel L. Jackson.

osobliwy dom pani peregrine plakat

Premiera filmu zaplanowana jest na 30 września 2016 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: matriały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?