• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Dave Bautista (Riddick, Marauders) oraz Pierce Brosnan (November Man, Ocalona) zagrają w nadchodzącym filmie sensacyjnym zatytułowanym Final Score. Zgodnie z opisem producenta fabuła obrazu ma rozegrać się podczas ważnego sportowego wydarzenia. Cała zgromadzona na stadionie publika zostanie wzięta na zakładników przez grupę uzbrojonych po zęby kryminalistów. Niestety, pech chciał, że w tej grupie znajduje się jeden były wojskowy specjalista od misji niemożliwych - Michael Knox. To właśnie w niego wcieli się Bautista, który dostanie za zadanie uratowania 35 tysięcy niewinnych osób, w tym własnej córki.

Zobacz również: Kickboxer: Vengeance - pełny zwiastun filmu

Czarnym charakterem najprawdopodobniej zostanie Pierce Brosnan. Aktor znany z roli Jamesa Bonda również podpisał kontrakt na wzięcie udziału w filmie. Nie potwierdzono jednak jeszcze oficjalnie, kogo zagra. Całość reżyseruje Scott Mann, który ostatnio może się pochwalić całkiem udanym akcyjniakiem - Człowiek mafii. Budżet jego najnowszej produkcji szacuje się między 8 a 10 milionów dolarów. Póki co nie zrealizowano nawet zdjęć, więc data premiery pozostaje nieustalona.

źródło: manlymovie.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.