Mój przyjaciel smok – Bryce Dallas Howard na temat pracy z tytułowym smokiem

Walt Disney Pictures opublikowało dzisiaj krótki materiał zza kulis produkcji pt. Mój przyjaciel smok. Na nim to, Bryce Dallas Howard grająca strażniczkę parku, postanowiła powiedzieć co nieco o tym, jak na planie układała się jej współpraca z niesfornym smokiem, Elliotem. Materiał poniżej:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=119&v=2uU3VrXL8x4

Zobacz również: Jai Courtney opowiada o kontynuacji Terminatora

Opis dystrybutora (kino): Pan Meacham, miejscowy rzeźbiarz, od lat bawi miejscową dzieciarnię opowieściami o złowrogim smoku zamieszkującym lasy zachodniego wybrzeża Ameryki. Jego córka Grace, która jest leśnikiem, uważa je za najzwyklejsze bajki… dopóki nie poznaje małego Pete’a. Ten tajemniczy dziesięciolatek twierdzi, że mieszka w lesie sam, bez rodziny, jedynie z wielkim zielonym smokiem o imieniu Elliott. I z tego co mówi chłopiec, jego niezwykły towarzysz przypomina smoka z opowiadań pana Meachama. Grace postanawia dowiedzieć się skąd wziął się Pete, gdzie jest jego dom i jaka jest prawda o smoku.

W obsadzie obrazu znajdują się m.in.: Bryce Dallas Howard (Grace – strażniczka parku, która dowiaduje się o istnieniu smoka Elliota), 10-letni Oakes Fegley (tytułowy bohater filmu – Pete), Wes Bentley (Jack – miejscowy właściciel młyna), Karl Urban (brat Jacka – Gavin), Oona Laurence (Natalie – młoda dziewczyna, która zaprzyjaźnia się z Pete’em) i zwycięzca Oscara – Robert Redford (Ojciec Grace).

Reżyserem filmu Mój przyjaciel smok jest David Lowery, a jego producentem został Jim Whitaker. Z kolei Barrie Osborne pełni funkcję producenta wykonawczego obrazu. Scenarzystami filmu są wspomniany reżyser, czyli David Lowery oraz Toby Halbrooks.

Mój przyjaciel smok 2

Film pojawi się w polskich kinach już 12 sierpnia 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?