Dziewczyna z pociągu – zobacz polski plakat produkcji

Za pośrednictwem polskiego dystrybutora filmu Dziewczyna z pociągu, Monolith Films, możemy obejrzeć polski plakat ekranizacji bestsellerowej powieści Pauli Hawkins. Prezentuje się następująco:

Zobacz również: Dziewczyna z pociągu – nowy zwiastun i plakat ekranizacji bestsellerowej powieści

Moja bohaterka to zniszczona życiem kobieta. Podoba mi się ta historia – opowiada o pewnej obsesji, samotności, potrzebie podglądania i o tym, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. – tak Emily Blunt komentuje swój udział w najnowszej produkcji Dziewczyna z pociągu. Fani książki, która bardzo szybko zyskała status bestsellera na całym świecie wreszcie mogą przekonać się, czy ich wyobrażenie o historii przedstawionej na kartach powieści pokryje się z filmową rzeczywistością.

Opis dystrybutora: Każdego dnia dokładnie o 8.04 wsiada do podmiejskiego pociągu i jedzie do pracy w Londynie. Każdego dnia spotyka tych samych ludzi i mija te same domy. Obserwuje. Rachel to samotna, uzależniona od alkoholu kobieta. Podczas podróży zaczyna obsesyjnie podglądać pewną parę i snuć ich wymyśloną historię. Pewnego dnia odkrywa, że w obserwowanym przez nią domu wydarzyła się tragedia… W filmie obok Emily Blunt występują także Rebecca Ferguson, Edgar Ramirez, Luke Evans i Justin Theroux. Reżyserem Dziewczyny z pociągu jest Tate Taylor (Służące, Get on Up), a premiera filmu zaplanowana jest na październik 2016.

źródło: Monolith / ilustracja wprowadzenia: Monolith

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?