Sausage Party – nowy fragment kontrowersyjnego filmu animowanego dla dorosłych!

Do sieci trafił nowy klip promujący jedną z najbardziej kontrowersyjnych produkcji aminowanych w historii kinematografii, a mowa tutaj o Sausage Party. Materiał filmowy znajdziecie poniżej. Tym razem możecie przyjrzeć się bohaterowi, za którego podkłada głos James Franco. Postać odjechała zupełnie po zażyciu narkotyków, dzięki czemu dostaje możliwość porozmawiania z produktami spożywczymi, włączając w to zniekształconego hot doga o imieniu Barry (Michael Cera). Jednakże pamiętajcie, że to dopiero wierzchołek góry lodowej, jaką przygotowali dla was twórcy genialnej animacji.

https://www.youtube.com/watch?v=4FJeSXjVnZs

Zobacz również: Sausage Party – wyszedł nowy klip!

Opis dystrybutora (kino): Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie – o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Po upadku z koszyka na zakupy, tytułowa parówka wraz z innymi przyjaciółmi z supermarketu odbywa wielką podróż przez sklep, podróż, która pozwala im odkryć prawdę o sobie. 

Obsada animacji: Seth Rogen – Frank / Sierżant Pieprz (głos), Kristen Wiig – Brenda (głos), Jonah Hill – Carl (głos), Bill Hader – Woda ognista / Tequila / Guaco (głos), Michael Cera – Barry (głos), James Franco – Druggie (głos), Danny McBride – Miodowa musztarda (głos), Craig Robinson – Kasza (głos).

Polska premiera filmu pt. Sausage Party przewidziana jest na 12 sierpnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?