Posłuchajcie jak brzmi polski dubbing Legionu Samobójców

Legion Samobójców trafił 5 sierpnia do polskich kin. Film dystrybuowany jest również w wersji z dubbingiem. Warner Bros. Polska udostępnił na swoim facebooku materiały przedstawiające próbkę brzmienia polskich aktorów.
Reżyserem dubbingu jest Marek Robaczewski (Bardzo Fajny Gigant, Noe: Wybrany przez Boga), a za dialogi odpowiada Michał Wojnarowski (X-Men: Apocalypse). Polska obsada wygląda następująco: Borys Szyc – Joker (Jared Leto), Anna Smołowik – Harley Quinn (Margot Robbie), Danuta Stenka – Amanda Waller (Viola Davis), Marek Bukowski – Deadshot (Will Smith), Adam Szyszkowski – Rick Flagg (Joel Kinnaman), Leszek Lichota – Kapitan Boomerang (Jai Courtney), Karol Wróblewski – El Diablo (Jay Hernández), Lidia Sadowa – Enchantress (Cara Delevigne), Jacek Rozenek – Batman (Ben Affleck), Michał Konarski – Griggs (Ike Barinholtz), Mikołaj Klimek – Killer Croc (Adewale Akkinuoye-Agbaje).

Opis filmu:

Dobrze jest być złym… Skompletuj drużynę składającą się z najbardziej niebezpiecznych Super Złoczyńców świata, zapewnij im najlepsze wyposażenie i wyślij na misję, mającą na celu unicestwienie tajemniczego, potężnego bytu. Taki właśnie jest plan Amandy Waller, agentki amerykańskiego wywiadu – zwerbuj różnorodne, najbardziej nikczemne jednostki, które nie mają nic do stracenia. Jednakże, gdy zdadzą sobie sprawę z tego, iż zostali wybrani nie po to by zwyciężyć, a po to, by stać się kozłami ofiarnymi misji, która spisana była od początku na straty – jak się wtedy zachowają? Zjednoczą się w walce o przetrwanie, czy postanowią rozwiązać problem na własną rękę?

Źródło: facebook.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?