Jason Momoa nowym Krukiem?!

Reboot filmu Kruk z 1994 roku nie ma łatwego życia. Z projektem związany był wpierw Luke Evans, który miał wcielić się w rolę Erica Dravena. Następnie jego miesce zajął Jack Huston, jednak on również zrezygnował w wyniku konfliku w terminarzu. Wydawać by się mogło, że Colin Hardy już nigdy nie stworzy swojego filmy, gdy na radarze pojawił się Jason Momoa. Aktor znany z Gry o Tron czy ekranizacji komiksów DC Comics negocjuje rolę w filmie.

The Crow, bo tak brzmi oryginalny tytuł planowanego filmu, nie posiada jeszcze wyznaczonej daty premiery. Pewne informacje sugerują jednak, że trafi on do kin przed premierą Aquamana, którego gwiazdą jest wspomniany Momoa. Tak więc film Colina Hardy’ego mielibyśmy zobaczyć w kinach przed 27 lipca 2018 roku. Produkcją obrazu ma zająć się Relativity Media.

Kilka dni temu Jason Momoa wrzucił poniższe zdjęcie na swojego Instagrama. Nie jest to oczywiście oficjalne potwierdzenie, że aktor wcieli się w główną postać w nowym Kruku. Jednak wyraźnie coś jest na rzeczy. Pozostaje czekać nam na więcej informacji o projekcie.

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jason Momoa (@prideofgypsies)

Źródło: Heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?