AdvertisementDavid Fincher prawdopodobnie nakręci sequel World War Z

Antonio Bayona porzucił realizację sequela World War Z, na rzecz Jurassic World 2, w wyniku czego, Paramount Pictures i Skydance Productions prowadzą rozmowy z Davidem Fincherem. Jak donosi Variety, Brad Pitt, który w nowej części powróci do roli Gerry’ego Lane’a, liczy, że zdjęcia do filmu rozpoczną się już na początku 2017 roku.

Fincher i Pitt pracowali już wcześniej przy filmach: Siedem, Podziemny krąg i Ciekawy przypadek Benjamina Buttona. Ostatni film reżysera pt. Zaginiona dziewczyna mogliśmy oglądać w 2014 roku.

world war z banner

Zobacz również: Egzorcysta – materiał zza kulis i pełny opis fabuły serialu

World War Z to adaptacja książki Maxa Brooksa, zekranizowana przez Marca Forstera w 2013 roku. Film opowiada o Gerrym Lane, śledczym z ONZ, który próbuje powstrzymać zabójczy wirus zamieniający ludzi w zombie. Film zarobił na świecie ponad 540 milinów dolarów. Producentami drugiej części filmu są: Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Ian Bryce, David Ellison.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?