Jak zostać kotem – Tomasz Kot opowiada o dubbingowaniu…kota

Komedia familijna w gwiazdorskiej obsadzie oraz w reżyserii Barry’ego Sonnenfelda (Faceci w czerni) trafia do polskich kin w wersji z dubbingiem. Pod ludzkie i kocie wcielenie Kevina Spacey’ego w filmie Jak zostać kotem głos podkłada Tomasz Kot. Dystrybutor filmu udostępnił materiał, w którym polski aktor opowiada o filmie oraz o swoim nazwisku.

https://www.youtube.com/watch?v=VOE8C4iA7Vc

Zobacz również: Posłuchajcie jak brzmi polski dubbing Legionu samobójców

Opis dystrybutora:

Tom Brand (Kevin Spacey) jest multimilionerem, jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Stoi na czele firmy, budującej najwyższy wieżowiec na półkuli północnej. Niestety, brak czasu i liczne obowiązki oddalają go od rodzinnego życia. Wszystko zmienia się, gdy na jedenaste urodziny córka biznesmena – Rebeka prosi rodziców o wymarzony prezent – kota. Chociaż Tom nie przepada za zwierzętami, postanawia spełnić życzenie i wyrusza na zakupy. Trafia do tajemniczego sklepu zoologicznego. Od jego właściciela, ekscentrycznego Felixa Granda (Christopher Walken), kupuje kota o imieniu Puszek. Niestety w drodze na imprezę urodzinową Tom ma wypadek. Kiedy odzyskuje świadomość, odkrywa, że… został uwięziony w ciele Puszka! Prawdziwe kłopoty, ale i zabawa, zaczną się, gdy zakupiony przez Toma kot trafi w ręce jego córki. A on sam odkryje, że ma tylko tydzień, by znaleźć sposób na powrót do normalnej postaci. W przeciwnym wypadku już na zawsze pozostanie kotem!

Jak zostać kotem trafi do repertuaru polskich kin 19 sierpnia. Producentem filmu jest francuska EuropaCorp. W obsadzie znaleźli się m.in. Jennifer Garner, Christopher Walken i Robbie Amell. Tomasz Kot ma na swoim koncie role dubbingowe w takich filmach jak Jak uratować mamę, Mikołajek, Asterix na Olimpiadzie.

Zobacz również: TOP 10 – najlepsze polskie role dubbingowe w animacjach

https://www.youtube.com/watch?v=C-TIOlsBvSY

jak zostac kotem plakat

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?