Legion Samobójców – fragmenty o przeszłości Slipknota zostały wycięte z filmu

Poniższy news zawiera spoiler dotyczący postaci Slipknota i tego, co dzieje się z nim w filmie Legion Samobójców.

Slopknot w którego w filmie Legion Samobójców wciela się aktor Adam Beach, to postać, która ginie jako pierwsza. Ciężko nazwać go nawet pełnoprawnym członkiem ekipy, bowiem dosłownie traci głowę, zanim tytułowy Legion wkroczy do akcji. Okazuje się jednak, że postać Slipknota była jednym z przegranych procesu postprodukcji filmu. Pierwotnie mieliśmy ujrzeć krótkie wprowadzenie dotyczące postaci, z którego mieliśmy dowiedzieć się między innymi tego, że Slipknot to rasowy gwałciciel. Dzięki temu fani mieli nie czuć się oburzeni tak szybkim uśmierceniem postaci. Niestety wszystkie sceny ukazujące przeszłość Slipknota, zostały wycięte w postprodukcji. Reżyser David Ayer postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

Tak, nakręciliśmy takie sceny. Jednak w pewnym momencie wiedzieliśmy, że trzeba będzie wyciąć to z filmu. Z resztą Slipknot dosyć szybko zostaje uśmiercony poprzez wysadzenie jego głowy. Od samego początku nie ukrywaliśmy, że jego postać długo nie pożyje. Nie chcieliśmy wprowadzać jakiś błędnych tropów, ponieważ po premierze filmu i tak wszyscy dookoła wiedzieliby, że ta postać szybko ginie. 

Slipknot nie jest jedynym członkiem tytułowego Legionu Samobójców, który został potraktowany po macoszemu. Killer Croc, Katana, El Diablo, a nawet Captain Boomerang nie dostali zbyt wiele czasu ekranowego w fazie wprowadzania widza w historię. Jednakże tytuł największego przegranego, z którego wyśmiewa się już cały internet, zdecydowanie należy się Slipknotowi.

Slipknot10

Źródło: Heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?