Advertisement

Kingsglaive: Final Fantasy XV – spektakularne bitwy i przerażające potwory w 12-minutowym fragmencie filmu!

Wytwórnie Sony Pictures Entertainment i Square Enix opublikowały finalny zwiastun ich nowego filmu pt. Kingsglaive: Final Fantasy XV. Znajdziecie go poniżej wraz z dwunastominutowym fragmentem produkcji, będącym de facto wstępem omawianego dzieła. Zapraszamy do oglądania!

  • Fragment filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=UblcNFVVHT8

  • Finalny zwiastun produkcji:

https://www.youtube.com/watch?v=XloUyuDHPNA

Zobacz również: Kingsglaive: Final Fantasy XV – nowy zwiastun i materiał zza kulis animacji!

Aminowany projekt przeplata ze sobą złożoność królestw podczas wojny, relacje pomiędzy członkami wspomnianych mocarstw, a także wspaniałe batalie w opowieści, która stworzy odpowiednie podwaliny pod nadchodzącą wielkimi krokami grę pt. Final Fantasy XV. Obsada animacji składa się z prawdziwych gwiazd wielkiego formatu. Są nimi: Sean Bean (Władca PierścieniGra o tron; aktor podłoży głos za Regisa – króla  Lucis, który poprzysiągł bronić swojego królestwa za wszelką cenę), Lena Headey (300Gra o tron; aktorka wcieli się w Lunę – księżniczkę, która została zobowiązana do dostarczenia królewskiego pierścienia Lucis do księcia Noctisa) i Aaron Paul (Breaking Bad; podłoży głos za Nyxa).

Magiczne królestwo Lucis jest domem świętego kryształu, a groźne imperium Niflheimu jest zdeterminowane go wykraść. Król Regis (Bean) dowodzi elitarną jednostką żołnierzy zwaną Kingsglaive. Wykorzystując magię swojego władcy, Nyx (Paul) i jego podkomendni walczą w obronie Lucis. Jednakże, gdy przytłaczająca armia imperium zaczyna nacierać, król Regis zmuszony jest stanąć w obliczu niemożliwego ultimatum –  przypieczętowania losu mocarstwa ślubem własnego syna (księcia Noctisa) z księżniczką Lunafreyą z Tenebrae (Headey), więźniarką Niflheimu, a także poddaniem własnych ziem pod władzę imperium. Chociaż król ostatecznie ustępuje, szybko wydaje się, iż wróg nie zaniecha swoich działań, dopóki nie osiągnie obranych wcześniej celów. Na jego drodze stoi jeszcze jedynie Kingsglaive, które nie chce dopuścić do globalnej dominacji.

Omawiana pozycja trafi do wybranych kin już 19 sierpnia w obrębie kraju produkcji, a także zostanie udostępniona globalnie za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji jeszcze przed premierą gry Final Fantasy XV, przewidzianą na 30 września.

Kingsglaive: Final Fantasy XV to już trzecia kinowa animacja wygenerowana w całości w komputerze, której akcja została osadza w uniwersum Final Fantasy. Wcześniejszymi produkcjami były, wydany w 2001 roku Final Fantasy (ang. Final Fantasy: The Spirits Within) oraz w 2005 Final Fantasy VII: Advent Children.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?