Advertisement

Deadpool 2 – Liam Neeson zagra Cable’a?

Odkąd pojawiły się pierwsze plotki o powstawaniu sequela Deadpoola, nie ustają spekulacje dotyczące tego, kto mógłby w nim zagrać Cable’a. Pojawiały się takie nazwiska jak min. Dolph Lundgren (Niezniszczalni) czy Steven Lang (Avatar). Choć wydawało się że rola jest już obsadzona, bo reżyser Tim Miller ma do niej swojego faworyta, którym jest Kyle Chandler (Wilk z Wall Street), teraz na światło dzienne wyszły nowe fakty.

Zobacz również: Agenci T.A.R.C.Z.Y. – Gabriel Luna opowiada o Ghost Riderze!

Studio 20th Century Fox chciałoby podobno, aby ogromnego podróżującego w czasie mutanta z bioniczną ręką zagrał ktoś z większym nazwiskiem. Dlatego Millerowi proponują obsadzenia samego Liama Neesona. Plany studia są jednak sprzeczne z tym co zakłada reżyser, który ma już wspomnianego wcześniej faworyta. Studio twierdzi jednak, że wprowadzenie tak ikonicznej dla kina akcji twarzy do filmu bardzo zwiększy jego zarobkowy potencjał. 

Cable 13 Cover vs Deadpool Deadpool 2: Dolph Lundgren Wants to Play Cable

Sprawa powinna wyjaśnić się niedługo, bowiem zdjęcia do filmu mają się rozpocząć na jesieni, a premierę zaplanowano na początek przyszłego roku.

źródło: heroichollywood / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Uprowadzona

Redaktor

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?