Morgan – kolejny fragment intrygującego filmu! Poznajcie bohaterkę obrazu!

Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała kolejny klip z filmu Morgan. Tym razem możecie się dokładniej przyjrzeć tajemniczej, tytułowej postaci granej przez Anyę Taylor-Joy, która zostaje ukazane w postaci zarówno utalentowanej dziewczynki, jak i niebezpiecznej nastolatki. Sprawdźcie klip poniżej!

https://www.youtube.com/watch?v=WLjGMEn2hJw

Zobacz również: Morgan – Kate Mara poznaje historię tytułowego bohatera w nowym fragmencie filmu

Historia koncentruje się na korporacyjnej ekspertce wysłanej do odległej, tajnej bazy, gdzie bohaterka ma za zadanie przeprowadzić drobiazgowe śledztwo i ocenić przerażający wypadek. Specjalistka szybko dowiaduje się, iż nieszczęśliwy splot wydarzeń związany był z pozoru niewinną, ludzką istotą, która stanowi zarówno źródło nieskończonych obietnic, jak i nieobliczalnych zagrożeń.

Obsada filmu Morgan składa się z następujących gwiazd: Kate Mara (House of Cards, Fantastyczna Czwórka), Anya Taylor-Joy (The Witch), Toby Jones (Captain America: Pierwsze starcie), Rose Leslie (Łowca czarownic), Boyd Holbrook (Obywatel Milk), Michelle Yeoh (Przyczajony tygrys, ukryty smok), Jennifer Jason Leigh (Nienawistna ósemka) i Paul Giamatti (Straight Outta Compton).

Scenarzystą Morgan jest Seth Owen. Obraz z kolei nakręcił syn Ridley’a Scotta, czyli Luke Scott. Dzieło będzie reżyserskim debiutem rzeczonego przed momentem twórcy. Produkcją obrazu zajmą się Ridley Scott, Michael Schaefer i Mark Huffam. Morgan trafi do polskich kin już 9 września.

morgansmall

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?