The Aftermath – Jason Clarke, Keira Knightley i Alexander Skarsgard w obsadzie filmu!

Według niedawnych doniesień portalu Variety twórcy filmu zatytułowanego The Aftermath znaleźli główne gwiazdy swojego nowego dzieła! Są nimi: Jason Clarke (Wróg numer jeden, Ewolucja planety małp), Keira Knightley (seria Piraci z Karaibów, Gra tajemnic) i Alexander Skarsgard (Tarzan: Legenda, Battleship: Bitwa o Ziemię). Ponadto rzeczona strona internetowa podała, że Fox Searchlight Pictures jest w trakcie rozmów na temat potencjalnego wyprodukowania omawianego dramatu osadzonego w realiach II Wojny Światowej, którego reżyserem zostałby James Kent (Testament młodości).

Desktop121

Zobacz również: American Assassin – do obsady dołącza Taylor Kitsch

The Aftermath jest adaptacją książki Rhidiana Brooka z 2013 roku, która okazała się bestsellerem. Poniżej znajdziecie skrócony opis dzieła rzeczonego pisarza.

Hamburg, rok 1946. Podczas gdy tysiące ludzi wędruje po rumowisku, zagubieni i bezdomni, pułkownik Lewis Morgan nadzoruje odbudowę zdewastowanego miasta oraz proces denazyfikacji jego pokonanych mieszkańców. Bohater stacjonuje w wielkim domu nad Łabą. Lewis Morgan oczekuje przyjazdu swojej żony, Rachael, która ciągle opłakuje śmierć ich najstarszego syna – jednej z wielu ofiar wojny – jak również Edmunda – jedynego ocalałego dziecka. Jednakże zamiast siłą zmusić właścicieli posiadłości do jej opuszczenia (niemieckiego wdowca i jego zbuntowaną córkę), a co za tym idzie, udania się na ulice, bohater nalega, aby obie rodziny zamieszkały razem. W tej napiętej atmosferze, zarówno rodzice, jak i dzieci stawią czoła swoim prawdziwym, głęboko skrywanym osobowościom, gdy wrogość i gniew ustąpią pasji oraz zdradzie, prowadząc do ich najgłębszych pragnień, zaciekłych lojalności, a także przemieniającej mocy przebaczania.

Anna Waterhouse i Joe Shrapnel (Zwycięzca) zajmują się obecnie scenariuszem dzieła, podczas gdy Ridley Scott zobowiązał się do produkcji omawianego dramatu.

Wydawcy książki, Knopf Doubleday przygotował w celach promocji bestsellerowej powieści specjalny teaser. Znajdziecie go poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=AiwbFRGrvgk

Źródło: ComingSoom.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?