Kidnap – Halle Berry jako zrozpaczona matka w nowym zwiastunie filmu!

Wytwórnia Relativity Studios (za pośrednictwem USA Today) opublikowała nowy zwiastun filmu Kidnap oraz garść niedostępnych dotąd zdjęć. Materiały znajdziecie poniżej. Omawiany thriller wyreżyserował Luis Prieto. Jego gwiazdami są: Halle Berry, Sage Correa, Chris McGinn i Lew Temple. Premiera już 2 grudnia!

https://www.youtube.com/watch?v=R-Ht8VRPRvU

Zobacz również: The Aftermath – Jason Clarke, Keira Knightley i Alexander Skarsgard w obsadzie filmu!

Kidnap to pełen napięcia thriller akcji koncentrujący się na poczynaniach zdesperowanej matki (Berry), która jest zdolna do wszystkiego, w celu uratowania swojego uprowadzonego synka.

Scenarzystą obrazu jest Knate Gwaltney. Z kolei produkcją dzieła zajęli się Lorenzo di Bonaventura, Erik Howsam, Joey Tufaro, Gregory Chou, Halle Berry i Elaine Goldsmith-Thomas.

636070640837985356 M 010 KDNP 02570

636070641131579238 M 155 KDNP 00197cr

636070641035482622 Halle

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?