Going Places – spin-off filmu Big Lebowski w drodze!

W ubiegłym tygodniu pojawiły się doniesienia, że aktor oraz reżyser John Turturro planuje stworzyć spin-off filmu Big Lebowski. Czyżby Turturro zatęsknił za rolą Jesusa Quintana? Rozpoczęto kręcenie zdjęć do filmu w Nowym Jorku, co świadczy głównie o tym, że remake francuskiej produkcji Going places z 1974 skoncentruje się na postaci Jesusa. Dziś pokazały się w internecie pierwsze zdjęcia z planu z Johnem Turturro, które zmieściła jedna z aktorek, występujących w filmie, Susan Sarandon.

jesus
Turturro reżyseruje Going places według własnego scenariusza, który skupi się na dwóch postaciach złodziei – Jesusa Quintana i nienazwanego jeszcze charakteru granego przez Bobbiego Cannavale’a. Susan Sarandon wcieli się w rolę kryminalistki, która dołączy do ich towarzystwa po długiej odsiadce w więzieniu. Projekt nie ma jeszcze dystrybutora, ale John Turturro ostatnio droczył się, udzielając wywiadu, że reżyserzy oryginalnego Big Lebowskiego – Joel i Ethan Coen wspierają jego spin-off, a co więcej, Jeff Bridges udzielił błogosławieństwa jego pomysłowi. John przyznał, że kilka miesięcy wcześniej byli zaangażowani w skomplikowaną sytuację prawną dotyczącą projektu, ale wygląda na to, że wszystkie problemy udało się rozwiązać i można przystąpić do realizacji filmu.

 

The Man . John Tuturro on location. Love you

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @susanlovesjack

Zobacz również: Czy bracia Coen mają w planach projekty telewizyjne?

W The Big Lebowski, Jesus Quintana był rywalem w kręglach głównego bohatera określanego mianem „The Dude„. Co ciekawe, film braci Coen nie zarobił szczególnie dużo pieniędzy, ale stał się kultowym klasykiem, po który często sięgają kinomaniacy.

źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Chodźmy do kina!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?