The Monolith zmierza na wielki ekran!

The Monolith zmierza na wielki ekran! Tak przynajmniej wynika z doniesień portalu The Hollywood Reporter. Wytwórnia Lionsgate zdecydowała się na realizację adaptacji wspomnianego komiksu, którego twórcami są Jimmy Palmiotti i Justin Gray. Film wyreżyseruje Dave Wilson na podstawie scenariusza Barnetta Brettlera. Jego produkcją zajmie się Erwin Stoff (13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi, Ugotowany).

W komiksie The Monolith poznajemy Alice Cohen, byłą narkomankę i życiową nieudacznicę, która dziedziczy dom w Brooklynie po swojej zmarłej babci. Bohaterka odkrywa pamiętnik krewniaczki i zaczyna zagłębiać się w opowieść o utraconej miłości i zemście. Jej początek ma miejsce w fabrykach Nowego Jorku, podczas depresji. Spisana historia ukazuje kreacje potwora pałającego zemstą za zabicie dobrego, uczciwego człowieka.

comics the monolith 02

Zobacz również: Freedom Fighters: The Ray – pierwsze superbohaterskie show z homoseksualistą w roli głównej!

Dwunastotomowa, komiksowa seria została pierwotnie wydana przez DC Comics w latach 2004-2005. Prawa do powieści graficznej powróciły od tamtego czasu do jej twórców.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?