Rings – pierwszy zwiastun i plakat horroru!

Samara powraca wraz z niesławną kasetą wideo! W sieci pojawił się zwiastun horroru Rings, należącego do amerykańskiej serii filmów opartych na japońskich horrorach z cyklu Ring. Prezentujemy go w wersji z polskimi napisami:

https://www.youtube.com/watch?v=h_tjwlTZLZQ

W tej odsłonie, która ma toczyć się trzynaście lat po wydarzeniach z The Ring, śledzić będziemy losy kobiety, zaniepokojonej nadmiernym zainteresowaniem swojego chłopaka mroczną subkulturą. Chodzi o tradycję przekazywania informacji o tajemniczej kasecie wideo, po której obejrzeniu ma się tylko siedem dni życia. Kobieta postanawia poświęcić sie, aby uratować swojego partnera i dokonuje odkrycia, że materiał nagrany na kasecie jest filmem w filmie. W produkcji przedstawionych zostanie wiele retrospekcji, sprzed powstania kasety wideo.

W obsadzie sequela znaleźli się między innymi Johnny Galecki, Aimee Teegarden, Zach Roerig i Laura Wiggins. Reżyserem produkcji jest F. Javier Gutiérrez. Polska premiera 28 października.

rings plakat

Źródło: movieweb.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?