Snowden – Joseph Gordon-Levitt bezproblemowo rozwiązuje test umiejetności NSA

Open Road Films opublikował nowy klip z produkcji Snowden. Tym razem w krótkim materiale filmowym możecie podziwiać Edwarda Snowdena (Joseph Gordon-Levitt), który po prostu deklasuje pozostałych uczestników testu umiejętności NSA. Zapraszamy do oglądania!   

https://www.youtube.com/watch?time_continue=77&v=AVXNeCI39Yk

Zobacz również: Snowden – Joseph Gordon-Levitt i Shailene Woodley w romantycznym fragmencie filmu!

Pełen napięcia thriller ukazuje niesamowitą i nieznaną dotąd osobistą historię Edwarda Snowdena – niezwykle ważnej persony, która ujawniła szokujące informacje i detale na temat nielegalnych działań prowadzanych przez NSA, związanych m.in. z nadzorem społeczeństwa. Rzeczony pan po publicznym udostępnieniu przeróżnych poufnych danych stał się jednym z najbardziej poszukiwanych ludzi na świecie. Dla jednych jest bohaterem, dla innych zwykłym zdrajcą. Nieważne, jakie masz o nim zdanie, jego historia czyni omawiany film jedną z najbardziej atrakcyjnych produkcji tego roku.

Scenarzystą i reżyserem obrazu Snowden jest trzykrotny laureat Złotej Statuetki – Oliver Stone (PlutonJFK). Tekst oparty jest na powieściach Polowanie na Snowdena spod pióra Luke’a Hardinga i Time of the Octopus autorstwa Anatoly’ego Kucherena.

Snowden 2

W obsadzie filmu znajdują się następujące gwiazdy: Joseph Gordon-Levitt, Shailene WoodleyMelissa Leo, Zachary Quinto, Tom Wilkinson, Rhys Ifans i Nicolas Cage. Snowden zostanie wyprodukowany przez Moritza Bormana, Erica Kopeloffa i Philipa Schulza-Deyle’a. Polska premiera thrillera odbędzie się 11 listopada tego roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?