AdvertisementCaptain Marvel – lista potencjalnych reżyserów!

Portal The Hollywood Reporter powiadomił o liście potencjalnych reżyserów nowego, marvelowskiego widowiska, którym jest nadchodząca wielkimi krokami Captain Marvel. Wśród nazwisk znaleźli się m.in.: Niki Caro (Jeździec wielorybów, McFarland, USA), Lesli Linka Glatter (przede wszystkim reżyserka telewizyjna, znana z serialu The Walking Dead i Homeland) i Lorene Scafaria (The Meddler, Przyjaciel do końca świata). Warto tutaj zaznaczyć, że Marvel ma jeszcze dużo czasu i wybór reżysera może wszystkich spektakularnie zaskoczyć.

Desktop123

Zobacz również: Captain Marvel – Brie Larson już przygotowuje się do roli!

Niewiele wiadomo na temat konkretnych planów wytwórni Marvel wobec Captain Marvel, poza jednym faktem. Mianowicie w produkcji zobaczymy tytułową bohaterkę w postaci Carol Danvers. Zagra ją Brie Larson. W zeszłym roku potwierdzono, że Captain Marvel miała się pojawić epizodycznie w produkcji Jossa Whedona, czyli w filmie Avengers: Czas Ultrona. Kevin Feige wyjaśnił wówczas, iż twórcy zdecydowali się usunąć rzeczoną postać z dzieła, aby zbyt pochopnie jej nie wprowadzić do Kinowego Uniwersum Marvela.

Z kolei niedawno potwierdzono, że Captain Marvel zaliczy swój wielkoekranowy debiut w filmie braci Russo, czyli Avengers: Infinity War, którego produkcja ruszy w listopadzie. Polska premiera wspomnianego przed momentem widowiska odbędzie się 27 kwietnia 2018 roku. Finalna część show zadebiutuje w amerykańskich kinach 3 maja 2019 roku. Pomiędzy tymi dwoma filmami swoją premierę będzie mieć solowy obraz o przygodach Captain Marvel. Polska premiera dzieła zaplanowana jest na 8 marca 2019 roku. Za scenariusz widowiska odpowiedzialni są Nicole Perlman (Strażnicy Galaktyki) i Meg LeFauve (W głowie się nie mieści).

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?