Osobliwy dom Pani Peregrine – utwór promujący film w wykonaniu Florence + the Machine

Najnowszy film Tima Burtona pt. Osobliwy dom Pani Peregrine wejdzie do kin dopiero 30 września, ale już dziś możecie posłuchać piosenkę promującą obraz w wykonaniu Florence + the Machine, która nosi tytuł Wish You Were Here. Miejmy nadzieję, że reżyser nie zawiedzie i film będzie tak samo dobry jak książka i ten utwór. Piosenkę znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=dsWDUvuF0Xc

Zobacz również: American Gods – Pierwsze spojrzenie na wielkanoc!

Osobliwy dom pani Peregrine powstał na podstawie bestsellerowej powieści Ransoma Riggisa. Film koncentruje się na 16-letnim Jacobie, który podążając za wskazówkami trafia na tajemniczą wyspę, na której odnajduje ruiny domu pani Peregrine. Podczas zwiedzania opuszczonych sypialń oraz korytarzy dochodzi do wniosku, że byli rezydenci posiadłości nie tyle byli osobliwi co posiadali niezwykłe moce. Niektórzy z nich wciąż mogą żyć.

W obsadzie produkcji znaleźli się: Eva Green, Asa Butterfield, Ella Purnell, Chris O’Dowd, Allison Janney, Terence Stamp, Kim Dickens, Rupert Everet oraz Judi Dench i Samuel L. Jackson.

Źródło: EW.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?