The Rogues przeciwnikami kinowego Flasha!

Ezra Miller pojawi się po raz kolejny w roli Flasha w 2017 roku w widowisku Justice League. Potem przyjdzie czas na solowy film z przygodami niesamowicie szybkiego superbohatera. Póki co, wiemy o nim niewiele, ale ujawniono, że przeciwnikami naszego protagonisty prawdopodobnie będą The Rogues. Jest to drużyna złoczynców chcąca powstrzymać działania najszybszego żyjącego człowieka. Jej przywódcą jest Captain Cold, a członkami Mirror Master, Heat Wave, Weather Wizard, the Trickster, Pied Piper, the Top, oraz Captain Boomerang.

the rogues

Zobacz również: Doug Liman wyreżyseruje ekranizację komiksu Justice League Dark!

Ezra Miller (Musimy porozmawiać o KevinieCharlie) zagra w filmie głównego bohatera, czyli Barry’ego Allena znanego również pod pseudonimem Flash. Aktora widzowie mogli podziwiać w rzeczoną roli już w tegorocznym Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, gdzie zaliczył epizodyczny występ. Bohater Millera pojawi się również w nowym dziele Zacka Snydera, czyli nadchodzącym wielkimi krokami Justice League Part One. Flash będzie towarzyszyć na ekranie ikonom całego uniwersum DC, a mowa tutaj o Batmanie Bena Afflecka, Wonder Woman Gal Gadot, Cyborgu Ray’a Fishera, Aquamanie Jasona Momoa i Supermanie Henry’ego Cavilla. W filmie wystąpi także Willem Dafoe. Jego rola nie została jeszcze sprecyzowana. Oprócz niego w rolach drugoplanowych pojawi się też następujący aktorzy: Amy Adams (Lois Lane), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth) i Jesse Eisenberg (Lex Luthor). Nowymi nabytkami w uniwersum DC są Amber Heard (Mera) i J.K. Simmons (komisarz Gordon).

Reżyserem filmu jest Rick Famuyiwa, a jego scenarzystami zostali Phil Lord i Christopher Miller.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?