Gwiezdne Wojny VIII – kto jest ojcem Dartha Vadera?! Wyciek scenariusza?

Kanał o nazwie Star Wars Theory postanowił wywołać niemałą burzę zamieszczając wideo z rzekomym fragmentem scenariusza VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen. Ostrzegamy przed SPOILERAMI, więc jesli nie jesteś zainteresowany poznaniem możliwej sceny z nadchodzącej części, najlepiej będzie, żebyś zrobił krok w tyl. 

https://www.youtube.com/watch?v=uz6v0koeEGk

Rzekomy fragment scenariusza przedstawia scenę rozmowy Luke’a Skywalkera ze Snokiem, którego poznaliśmy w Przebudzeniu Mocy. Dowódca Najwyższego Porządku utrzymuje, iż spotkał ongiś Anakina Skywalkera. Dodaje nie – wprost – że on jest ojcem Lorda Sithów, Dartha Vadera. Gdyby to się sprawdziło, zachowana byłaby analogia w stosunku do oryginalnej trylogii. W Imperium Kontratakuje Luke poznał swojego ojca i teraz by przyszedł czas na dziadka. Z drugiej strony byłoby to aż nadto naciągane i większość fanów pewnie nie chciałaby doświadczyć takiego twistu.

Zobacz również: Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Nowy droid pojawi się w filmie! Kogoś Wam przypomina?

Za kamerą Epizodu VIII stanie Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Jest on także scenarzystą filmu. W obsadzie powrócą dobrze znani z Przebudzenia Mocy Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Nie zabraknie jednak zupełnie nowych twarzy. Tymi będą m.in.: zwycięzca Oscara Benicio Del Toro, nominowana do Złotej Statuetki Laura Dern i utalentowana debiutantka Kelly Marie Tran.

Gwiezdne Wojny VIII mają trafić do kin 15. grudnia 2017 roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?