Advertisement
banner

Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Nowy droid pojawi się w filmie! Kogoś Wam przypomina?

Lucasfilm ogłosił, że w nadchodzącym dużymi krokami Łotrze 1, pojawi się zupełnie nowy droid. Ma on nosić nazwę C2-B5! Jedyne informacje jakie podano, mówią o tym, że jest to imperialny robot, który, w przeciwieństwie do robotów rebeliantów, jest przedmiotem częstych usterek pamięci. Możecie zobaczyć poświęcone mu wideo najlepiej od 2:08 minuty:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=137&v=GJWjotccTHg

Zobacz również: Gwiezdne Wojny VIII – kto jest ojcem Dartha Vadera?! Wyciek scenariusza?

Jak myślicie, czy jest możliwe, że C2-B5  i K-2SO będą mieli podobną relację do tej z R2-D2 i C-3PO? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz równieżŁotr 1. Gwiezdne Wojny – garść nowych zdjęć!

Oficjalny opis fabuły: Lucasfilm prezentuje pierwszy solowy film z uniwersum Gwiezdnych Wojen! Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie to niesamowita przygoda w odległej galaktyce! W czasach wojny kilku niezwykłych bohaterów tworzy grupę, której celem jest kradzież planów Gwiazdy Śmierci, fundamentalnej broni zagłady Imperium. To wydarzenie scala ze sobą zwykłych ludzi, którzy zdecydowali się dokonać nadzwyczajnych rzeczy, przez co stają się częścią czegoś większego niż oni sami.

Gwiazdą produkcji jest Felicity Jones (Teoria wszystkiego). Na ekranie towarzyszyć jej będą: Diego Luna (Zabić, jak to łatwo powiedzieć), Ben Mendelsohn (Bloodline), Donnie Yen (Ip ManBlade II), Jiang Wen (Niech zatańczą kule), Forest Whitaker (Ostatni król Szkocji), Mads Mikkelsen (HannibalCasino Royale), Alan Tudyk (Firefly) i Riz Ahmed (Wolny strzelec). 

ROGUE ONEFot. mat. prasowe

Reżyserem galaktycznego widowiska jest Gareth Edwards, który nakręci produkcję na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa Weitza. Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie trafi na ekrany polskich kin już 15 grudnia 2016 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe / Zdjęcia: Empire

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?