The Resurrection – Mel Gibson opowiada o kontynuacji Pasji!

W czerwcu tego roku, pojawiły się pierwsze doniesienia na temat połączenia sił Mela Gibsona z Randallem Wallacem w celu wykonania kontynuacji filmu Pasja, która koncertowałaby się na zmartwychwstaniu Jezusa. W rozmowie z ewangelistą Gregiem Laurie podczas uroczystości SoCal Harvest, wypłynął temat omawianego sequela, a Gibson opowiedział, w jaki sposób zamierzają podejść do przedstawianego materiału.

Właśnie o tym rozmawiamy. Oczywiście to jest ogromne przedsięwzięcie. Wiesz, to nie Pasja 2, lecz Zmartwychwstanie. Zatem to naprawdę ogromny i istotny temat, nad którym musimy się dłużej zastanowić, ponieważ nie chcemy go tylko odtworzyć. Znaczy się, wszyscy możemy przeczytać, co tak właściwie się wówczas wydarzyło, lecz, aby tego naprawdę doświadczyć i zanurzyć się głębiej w samo znaczenie zmartwychwstania, będziemy musieli się sporo napracować, a Randall Wallace staje na wysokości zadania.

Poniżej znajdziecie klip. Interesujący Was fragment rozpoczyna się od 3 minuty i 27 sekundy.

https://www.youtube.com/watch?v=aZHuzzEKHfU

Zobacz również: Hacksaw Ridge – Andrew Garfield szykuje się na wojnę w pierwszym zwiastunie filmu Mela Gibsona!

Pasja, w której wystąpił Jim Caviezel w roli Jezusa Chrystusa, Maia Morgenstern jako Maria, a Monica Bellucci wcieliła się w Marię Magdalenę, stała się box office’owym przebojem, zgarniając na świecie ponad 611 milionów dolarów. Jej scenarzystami są Benedict Fitzgerald i Mel Gibson.

Kolejnym dziełem legendarnego aktora będzie Przełęcz ocalonych, w którym grają Andrew Garfield, Sam Worthington, Luke Bracey, Teresa Palmer, Hugo Weaving, Rachel Griffiths i Vince Vaughn. Obraz pojawi się w polskich kinach 4 listopada 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?