Fences – Denzel Washington i Viola Davis na pierwszych zdjęciach

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z filmu pt. Fences, którego reżyserem jest Denzel Washington. Aktor nie tylko stanął za kamerą obrazu ale również zagra głównego bohatera. Materiały znajdziecie poniżej.

fences denzel washington

Zobacz również: The Young Pope – pełny zwiastun nowego serialu z Judem Law

fences denzel i davis

Film jest adaptacją sztuki teatralnej autorstwa Augusta Wilsona, która zdobyła nagrodę Tony i Pulitzera. Akcja obrazu osadzona jest w latach 50. i opowiada historię Troya Maxona (Denzel Washington), śmieciarza z Pittsburgha, który kiedyś marzył o karierze baseballowej. Niestety codziennie musiał się mierzyć z dyskryminacją w najbardziej służebnej kategorii pracy, jednocześnie zmagając się ze swoimi utraconymi ambicjami. W rolę jego żony, Rose, wciela się Viola Davis.

Przypomnijmy, że Denzel Washington już dwukrotnie miał okazję zasiąść w fotelu reżysera relegalizując filmy Antwone Fisher i Klub dyskusyjny.

Premiera filmu zaplanowana jest na 25 grudnia 2016 roku.

Źródło: empireonline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?