Gold – łysiejący McConaughey i gorączka złota w pierwszym zwiastunie filmu

Światło dzienne ujrzał pierwszy zwiastun nowego filmu z laureatem Oscara Matthew McConaugheyem (Detektyw, Witaj w Klubie) o tytule Gold. Kolejny raz aktor postanowił zmienić się do roli i teraz zdecydowanie przybrał na wadzę. Czyżby po raz kolejny chciał sięgnąć po złotą statuetkę? Resztę zobaczycie w poniższym trailerze:

https://www.youtube.com/watch?v=01habrLjQpw

Zobacz również: Bel Canto – Julianne Moore w roli głównej!

Opis produkcji: Gold jest epicką historią człowieka w pogoni za urzeczywistnieniem amerykańskiego snu i odnalezieniem złota. Matthew McConaughey występuje tutaj w roli Kenny’ego Wellsa – poszukiwacza desperacko próbującego przełamać złą passę. Wkrótce dołącza do geologa o podobnych pragnieniach i wyrusza w podróż do niezbadanej indonezyjskiej dżungli. Zdobycie złota było trudne, lecz zatrzymanie go okaże się wkrótce jeszcze większym wyzwaniem. Film inspirowany ejst prawdziwymi wydarzeniami.

Reżyseriem obrazu zajął się Stephen Gaghan (Traffic, Syriana). W obsadzie poza Matthew są także: Edgar Ramirez (Kamienne pięści) oraz Bryce Dallas Howard (Jurassic World). Za scenariusz odpowiadają Patrick Massett oraz John Zinman.

gold

Gold zadebiutuje w kinach 25 grudnia tego roku.

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?