• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Filmy wchodzące w skład DC Extended Universe są niewątpliwie produkcjami dobrze zarabiającymi. Nie można tego jednak powiedzieć o recenzjach krytyków, którzy często nie pozostawili na nich suchej nitki. Warner Bros. Pictures nie zamierza jednak siedzieć z założonymi rękami i tuż po premierze filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, zaczęli zmiany wewnątrz studia. Od tamtego czasu głównym producentem i można śmiało powiedzieć, że opiekunem nadającym kierunek filmom wytwórni, jest Geoff Johns. W wywiadzie dla The Wall Street Journal, tym samym, w którym oficjalnie potwierdził casting Deathstroke'a, Johns wypowiedział się o kierunku, w którym zmierzać będą nowe filmy oparte na komiksach DC Comics.

W przeszłości doszło do sytuacji, w której studio stwierdziło "Oh, filmy DC są poważne i mroczne i to wyróżnia je od konkurencji". Nie mogli się bardziej mylić. To przecież posiadające nadzieję i optymistyczne spojrzenie na życie. Nawet Batman widzi światełko w tunelu. Jeśli nie wierzyłby w lepsze jutro, porzuciłby wszystko to, co robi.

Zobacz również: Joe Manganiello jako Deathstroke w Batmanie Bena Afflecka!

Justice League first imageFot. Materiały prasowe

Z wypowiedzi Geoffa Johnsa można wywnioskować jedno - nowe filmy wchodzące w skład DC Extended Universe odetną się od poważnego i momentami mrocznego klimatu poprzedników i udadzą się w kierunku światła i nadziei. Nie wiadomo, czy proces ten obejmie już film Wonder Woman, do krórego zdjęcia zostały zakończone, czy dopiero Justice League.

Najbliższe filmy wchodzące w skład DC Extended Universe, to Wonder Woman (1 czerwca 2017) oraz Justice League (16 listopada 2017).

Źródło: Comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.