Advertisement
banner

Jason Clarke dołącza do Helen Mirren w thrillerze o legendarnym domu Winchester

Wytwórnia CBS Films ogłosiła, że Jason Clarke znany z takich filmów jak Terminator: Geneisys, Ewolucja Planety Małp czy Everest, dołączył do obsady thrillera pt. Winchester

Film zabierze nas wewnątrz legendarnego, tajemniczego domu, który do dziś uznawany jest za najbardziej nawiedzone miejsce na Ziemi. Winchester opowie o domu Sary Winchester (w tej roli Helen Mirren) – wdowie po Williamie Winchesterze, synu słynnego Olivera Winchestera. Kobieta była przekonana, że nawiedzana jest przez duchy ludzi, którzy zginęli z karabinów powtarzalnych, wyprodukowanych przez jej teścia. Po nagłej śmierci męża i dziecka kobieta rzuciła się w wir budowy ogromnego domu zaprojektowanego tak, aby chronił ją od złych duchów. Jednak gdy sceptyczny psychiatra z San Francisco, Eric Price (Jason Clarke) zostaje wysłany do posiadłości, aby ocenić jej stan umysłu odkrywa, że Sara wcale nie jest szalona.

dom winchester

Zobacz również: Kidnap – Halle Berry jako zrozpaczona matka w nowym zwiastunie filmu!

Film wyreżyserują Michael Spierig i Peter Pierig (Daybreakers – Świt) na podstawie scenariusza przygotowanego przez Toma Vaughana. Jeszcze nie wiadomo, kiedy produkcja trafi do kin.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: GettyImages / Jonathan Leibson

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?